Hasturbo Charger

HAS TURBO. Garrett, Holset, Borg Warner, KKK, Schwitzer, Turbo Driven, IHI, MHI, Komatsu KTR ve diğer çeşit marka turboların tamirini ve orijinal sıfır turbo satışlarını Konyada yapmaktadır. HAS TURBO Zafer Sanayi Yıllık Sokak No:33 KONYA hizmet vermektedir. Dürüstlük, Hoş görü,Güler yüz, Kanaatkârlık kendisine temel edindiği ilkelerinden asla ödün vermeden çalışmıştır. Has Turbo sektöründe ki talepten dolayı, kamyon, otobüs, jeneratör ve iş makineleri ( komatsu, cat, cattepillar, hundai, ... ) turbolarında, orjinal komple turbo ve yedek parçalarını ithal ederek satış ve satış sonrası tamir ve bakım hizmetleri vermeye başlamıştır.Has Turbo müşterilerine Garrett, Holset, Schwitzer, IHI, KKK ve Mithsubishi marka turbolarında geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir.

Konyada turbo tamircisi, turbocu, turbo shop, turbo servis, koya turbo tamir, tamircisi , turbo satıcısı, konya yeni turbo, turbocharger, turbo dünyası, , turbo uzmanı, turbonun modifiyesi, modifyeli turbo, ikinci el turbo, çıkma turbo, turbocharger Türkiye, turbo ve Türkiye denilince akla ilk gelen firmalardan olmuştur Has Turbo, senelerin getirdiği tecrübesi ile sizlere sunmaktadır.

Firmamız, Has Turbo orijinal GARRETT, HOLSET, KKK, SCHWITZER, Turbo Driven, IHI, MHI ve Master Power turbolar ve bunların yedek parçaları: katriçi chra, şaft: turbine Wheel, kompresör pervanesi: compressor wheel, ay yatağı: thrust bearing, yatak: burç: bearing, eksoz salyangozu: turbine housing, emme salyangozu, compressor housing, gövde bearing housing, tamir takımı: repair kit parçalarını stoklarımızda büyük bir çeşitlikte bulundurmaktadır.

HasTurbo Alfa Romeo , Audi, BMC, BMW, Caterpillar, Chevrolet, Citroen, Cummins, Dacia, Daewoo, Daf, Detroit Diesel, Deutz, Dodge, Fiat Hitachi, Fiat, Ford, Gm, Hino, Hitachi, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveko, iveco, J.I. case, Jcb, John Deere, Kawasaki, Kia, Komatsu, Land Rover, Liebher, Mack, Man, Mazda, Mercedes, Mithsubishi, Navistar, New Holland, Nissan, Opel, Perkins, Pegeut, Renault, Rover, Samsung, Scania, Seat, Skoda, Suzuki, Tata, Toyota, Volswagen, Volvo araçların turbolarının bakım ve sıfır turbo satışı ve tekne turbolarının bakım ve tamirini yapmaktadır.

 

Menü
Yukarı ÇıkYukarı Çık