Bizden Haberler

Turbo Deneme Cihazı

Turbo Deneme Cihazı

Has Turbo, turbolarınızı test ederek daha sağlıklı ve uzun ömürlü çalışmasına olanak sağlamaktadır.
Turboların çalışan aksamı orta kısmıdır.Bu kısma kartiş veya turbo göbeği denmektedir.Bu kısım içinde turbo kanatlarını ve turbo yüzüklerini içinde bulunduran kısımdır.bu kısmın yenilenmiş iç ve dış temizliği yapılmış turbolara revüzyonlu turbo denir.revüzyonlu turbonun tamirli turbodan ve çıkma turbodan ömrü ve performansı daha uzun olmaktadır. Turbocharger'ın motora olan katkısını anlamadan önce iç yanmanın temel kurallarını anlamalısınız.

Turbo Tamiri

Turbo Tamiri

Genel Turbo Arızaları Çeşitli Nedenlerden Meydana Gelmektedir. Yağdan Talaş Alması, Hava Filitresinden Parça Çekmesi, Aracın Periyodik Bakımını Zamanında Yaptırmamak, Motorun Yığdırılması Gibi Nedenler Aracınızın Turbosunun Bozulmasında En Önemli Nedenlerdir.

Arızalanmış, Bozulmuş Olan Oto, Ticari Araç, Kamyonet, Kamyon ve Diğer Taşıtların Turbolarını İster Benzinli Olsun İster Dizel Olsun Garantili Şekilde Tamirini Yapıyoruz.

İstek Doğrultusunda Kendi Atölyemizde Montajıda Yapmaktayız.

Has Turbo kaliteli, hızlı, müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti araçlarının turbo satış ve bakımını yapmaktadır. Satışını ve tamirini, bakım ve onarımını yaptığımız turbonun yedek parça satışı yapılmaktadır. Arızalı turboların onarımı Çok Kısa sürede yapılmaktadır. Turbo arıza tespitlerinizi ücretsiz yapmaktayız
 

Turbo Arızalandı Ne Yapmalıyım

Turbo Arızalandı Ne Yapmalıyım

1) Araç Servisinizden orjinal turbo fiyatını alın.

2) Ucuz turbo alamaya çalışmaktansa turbonuzun tamirinin mümkün olup olmadığını öğrenin. Has turbo arıza tesbit ve arızanın fiyatlandırmasından   ücret talep etmemektedir.

3) Tamir için isim yapmış yerleri tercih edin ve tamiri için ehli yerler seçin. Defalarca alamadığınız performans için turboyla uğraşmak zorunda kalmayın!

4) Turbonuzun bu arızayı neden yaptığını tesbit edin veya ettirin. Örneğin : Yağlama eksikliği veya yetersizliği. motordan parça alması gibi.Bu sayede aynı arızadan turbo sorunu yaşamanızın önüne geçebilirsiniz.

5) Firmalardan fiyat alırken turbo sorununuzun çözümünün ne gibi garantileri kapsamında olduğunu mutlaka sorun

6) Turbonuzu alacağınız , yaptıracağınız firmayı ve sahiplerini mutlaka internetten araştırınız.

 

Bizden HaberlerMenü
Yukarı ÇıkYukarı Çık