Motor Çeşitlerimiz

GARRETT TURBO GARRETT TURBO

GARRETT TURBO

Garrett turboları sadece standart karayolu arabaları için değil, yarış arabalarında da kullanılmaktadır. www.turbobygarrett.com, Bir çok birinci sınıf yarış arabası takımının tercihi yüksek performanslı, güvenilir, mukavemeti yüksek garrett turboları olmaktadır.
Garrett Engine Boosting System (garrett motor hızlandırıcı sistemleri) günümüzde yeni bir isimle Honeywell firması adı altında da (www.honeywell.com - www.egarrett.com) üretimini yapmaktadır.
Garrett dünyanın dört bir yanında ki üretim yerlerinde üretmiş olduğu iş makinesi, taksi, jeneratör, tekne, uçak ve diğer gruptaki araç motorlarına en mükemmel turboları üretmektedir.

Devamını Gör
IHI TURBO IHI TURBO

IHI TURBO

IHI turbolar güçlü ve sağlamlığıyla tanınırlar ve çeşitsel olarak da dünyanın önde gelen turbo üreticileri arasındadır. Turbo çeşitleri motosiklet turbolarından büyük dizel gemi motorlarının turbolarına kadar vardır.
Ihı turbolar bir çok alan da yüksek üne sahiptir, araba yarışlarında birinci sınıf performans turbolarında yüksek güvenilirlik ve uzun ömürleri ile tanınırlar.
Ihı turbolar yüksek hız devir makinesinde test edilerek geliştirilmiştir. Özellikle hava jet motorlarında IHI birinci sınıf turbo üretmektedir.
IHI büyük bir gayretle araştırma geliştirmeye (R & D) yatırım yaparak piyasada çeşitli ve yüksek kaliteli sofistik ürünler sunmaktadır.

Devamını Gör
BORGWARNER TURBO BORGWARNER TURBO

BORGWARNER TURBO

Borg Warner (KKK – SCHWITZER) turbo sistemlerinde lider firmalardan biridir ve otomotiv sektöründe önemli bir partnerdir.
20 kW dan 1000 kW ‘ta kadar olan motorlarda, Borg Warner (KKK – Schwitzer) geniş çapta bir turbo çeşidi sunmaktadır. Bu turbolar taksi grubu, iş makine grubu, endüstriyel araçlar ve motorlar, lokomotif motorlar ve marine (tekne) motorlarında kullanılmaktadır.
Borg Warner (KKK – Schwitzer) turbolarında yedek parça olarak da en geniş hizmeti vermektedir.

Devamını Gör
HOLSET TURBO HOLSET TURBO

HOLSET TURBO

Holset turbo teknolojisinde önemli bir yeri vardır. Holset turbolar genellikle karayolu araçlarının kamyon ve iş makinesi grubunda ve jeneratör motorlarında ve tekne gemilerde kullanılmaktadır.
Holset turbo teknolojisinde bir dünya markasıdır. Holset yedek parça olarak da müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Holset üretimde orta ve büyük motorlardaki turbo üretimine odaklanmıştır. Taksi grubu bulunmamaktadır.
Holset turbolarının üretiminde ileri teknoloji, hızlı prototip geliştirme ve proje yönetimi ile eksiksiz bir hizmet sunmaktadır.

Devamını Gör
MHI - MİTHSUBİSHİ TURBO MHI - MİTHSUBİSHİ TURBO

MHI - MİTHSUBİSHİ TURBO

Mithsubishi Heavy Industries (MHI) kaliteli, güvenilir, yüksek teknolojili ve hafif turbo üretimiyle gurur duymaktadır.
1957 yılından bu yana, küçük araçlar için üretilen turbolarda en önde gelen firmalardan biridir. Mithsubishi müşterinin talebine göre her türlü turbo dizaynı yapabilmektedir.
Mithsubishi turbo katı kalite politikası ile Japonyanın Sagamihara fabrikasında en son teknolojide üretim yapmaktadır.
Turbo dizaynı ile robotik üretimi ve montaj yapabilmektedir bu şekilde dünyanın en kaliteli, Standard ve güvenilir turbolarını üretmektedir.

Devamını Gör
TURBOLADER TURBOLADER

TURBOLADER

Bir turbocharger, ve / veya (ATL) turbo egzoz halk dilinde Turbo, emme sisteminde bir kompresör
ile sağlanır siklus başına karışımı akış hızı, artış ile pistonlu motor performans. kompresör egzoz
gazları enerji kullanan bir gaz türbini tarafından tahrik edilir. Turbo ya basıncı (geri yükleme) veya bir enerji kaynağı olarak egzoz gazları (şok yükleme) kinetik enerji kullanabilirsiniz.
Sabit basınç veya tıkanıklık şarj üzerinde 1905 [1] bir patent için başvurdu turbo,
İsviçreli mühendis Alfred Buchi, bir mucit. 1930 yılında Bodensee'de Adolph Saurer AG,
Arbon tarafından's (İsviçre) dizel turbo kamyonlar ile ilk yol arabaları olarak üretildi.

Devamını Gör
Yukarı ÇıkYukarı Çık